IX Piknik Rodzinny

Było ciepło, ale w cieniu drzew przyjemnie; było kameralnie i rodzinnie. Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania były zioła i wokół lawendy, melisy i mięty toczyły się konkursowe rozgrywki, warsztaty tematyczne i cały program artystyczny.

Nasze spotkanie w dużej mierze zawdzięczamy rodzinom i znajomym Mieszkańców, którym zależy na podtrzymywaniu dobrych relacji i którzy każdego roku biorą liczny udział w pikniku rodzinnym. Jest to dla wszystkich okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń, opinii, poznania się na nieco odmiennym gruncie.

Wystawa zdjęć Dom to My, która była jednym z głównych punktów wydarzenia dała okazję dostrzeżenia w Mieszkańcach ludzi szczęśliwych, aktywnych, zaangażowanych w życie Domu; ludzi, którzy wiele przeżyli i chcą przeżywać jeszcze; ludzi, którzy nie chcą rezygnować z siebie i z rozwijania swoich pasji.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za energię, otwartość i dobry humor. Pani Sylwii za możliwość wsłuchania się w jej talent wokalny, dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 16 za taniec, Pani Małgorzacie za entuzjazm, którym zarażała podczas hortiterapii, a Pani Klaudii Kaszycy za uchwycenie na fotografiach piękna ludzi, którzy tworzą nasz Dom.

Comments are closed.

Skip to content