Kto jest z nami? WSZYSCY!

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, dobrej woli, bezinteresowności i dobroci ludzi. Jak tu nie wierzyć w drugiego człowieka, kiedy od kilku dni spływają do naszego Domu liczne dowody na to, że jest dobrze?!

Dzieci z grupy 5 latków z Przedszkola nr 42 Zgromadzenia Sióstr Urszulanek przygotowały dla Naszych Mieszkańców przepiękne kartki, które teraz wiszą na honorowym miejscu ciesząc oczy nie tylko Mieszkańców. Dziękujemy!

Otrzymaliśmy również piękne, starannie wykonane, przepełnione pozytywną energią kartki od: Młodzieży współpracującej z Diakonią Miłosierdzia Bożego Ruchu Światło - Życie w Archidiecezji Krakowskiej, osób zaangażowanych w pracę Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich oraz paczki z upominkami od osób mieszkających w ośrodku akademickim prowadzonym przez Małopolskie Stowarzyszenie Skała. Wszystkie kartki, prezenty oraz własnoręcznie wykonane ozdoby zostały uroczyście wręczone Mieszkańcom Domu.

Natomiast uczniowie klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej nr 1 dzięki zorganizowanej przez panią pedagog "akcji stroikowej" przygotowali obok kartek piękne, oryginalne stroiki świąteczne. Dziękujemy!

 

Comments are closed.

Skip to content