Gdzie jesteś Babciu? Gdzie jesteś Dziadku?

Odnaleźliśmy się w ... internecie. Dla chcącego nic trudnego, co udowodniły Dzieci z Przedszkola nr 42 Zgromadzenia Sióstr Urszulanek przygotowując, zgodnie z tradycją, występ z okazji Dnia Babci i Dziadka, który oglądaliśmy przez internet. I kto teraz odważy się powiedzieć, że seniorzy 70+ 80+ nie idą z duchem czasu? Zamknięci? Pandemia? Obostrzenia? Oczywiście, ale nie poddajemy się!

Dziękujemy Wam, że o nas pamiętaliście; że znaleźliście sposób, by do nas przyjść; że włożyliście tyle trudu w przygotowanie upominków. Jesteście wielcy. A my dzięki Wam jesteśmy coraz młodsi. Bo w końcu co? Kto powiedział, że do babci, dziadka nie można przemawiać na you tubie? Szarlotka upieczona przez wnusia smakuje 100 razy bardziej, bo zrobiona z sercem i dedykowana specjalnie na tą uroczystość.

 

 

Dodatkowo o odpowiedni wystrój naszej uroczystości zadbali nasi cudowni sąsiedzi, czyli Dzieci i Wychowawczynie z Przedszkola nr 1. Plakat po imprezie powiesiliśmy w holu na dole, by jeżeli ktoś jeszcze go nie widział, nie mógł go przegapić. Święto Babć i Dziadków jest wyjątkowe!

 

Comments are closed.

Skip to content